Ayşe Tolga’nın Yeni Kitabı ‘’Bereket Sende’’ Raflarda Yerini Aldı

Ayşe Tolga’nın Yeni Kitabı ‘’Bereket Sende’’ Raflarda Yerini Aldı

İnsanların kendilerini iyi, mutlu ve en önemlisi bütün hissetmelerini amaç edinen Ayşe Tolga,’’ Bereket Sende’’ kitabı ile İyilik Sende Hareketi’ne dahil olan herkesin yoluna ışık tutmaya devam ediyor.Ayşe Tolga, serinin ilk kitabıİyilik Sende ile içsel rehberlik verdiği öğrencilerine, kendilerine doğru çıktıkları yolculuklarında iyi yaşama ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçladı.Bu arayışa devam etmek isteyen okurlarına Bereket Sende ile yoldaşlık etmeyi sürdürüyor.

Türkiye’de eşi benzeri olmayan çalışmaları ile tutkulu bir iyi yaşam elçisi olan Ayşe Tolga,Bereket Sende ile sizleri de birer iyi yaşam elçisi olmaya davet ediyor. Bereket Sende, kadim çağlardan modern bilime kadar etkisi yüzde yüz ispatlanmış metot ve tekniklerin, Ayşe Tolga felsefesi ilebuluşması sayesinde elde edilmiş yepyeni bir uyarlamasıdır. 

Sizi Berekete Götürecek Kanıtlanmış 7 Yol

Bereket Sende bizlere, hayatımızın akışını hayal ettiklerimiz rotasına çevirmenin yollarını, bolluk ve bereket enerjisi ile nasıl kalıcı olarak gerçekleştirebileceğimizi öğretiyor.Bereket Sende,  Ayşe Tolga’nın bir önceki kitabı Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin’ de paylaştığı bilgilerin uygulamaya dökülmesiyle elde edilen kazanımları yansıtmaktadır. Bu uygulamalardan Torus Nefes ve Enerji Tekniği’ni uygulayanların deneyimlediği paylaşımları içermektedir.

Hayatın her alanı için enerjinin yönlendirilebilir bir şifa kaynağı olduğunu savunan Ayşe Tolga, bu kitabında ‘’bereket dışarıda değil, bereket sende’’ diyerek hayatınızda duyduğunuz eksiklikleri gidermenizin ancak sizle mümkün olduğunu göstermektedir.  Kendinizi geliştirmeyi engelleyen sınırlayıcı inançların, düşüncelerin ve duyguların bolluk ve bereket enerjisiyle nasıl yok edilebileceğini deneyimleyeceksiniz. Etkinliği kanıtlanmış 7 yol ile kendi frekansınızı oluşturarak hayatınızın her alanında bolluk, bereket ve refaha kavuşacaksınız.

Ayşe Tolga’dan Bereket Enerjisi Yolculuğuna Sesli Rehberlik

Kitapta Ayşe Tolga tarafından hazırlanmış 28 özel çalışmaya yer verilmiştir. Ayşe Tolga tarafından seslendirilmiş ses kayıtları ve video çalışmaları, kısmet, şans, zenginlik, bereket ve bolluk arayışında olan herkese yol göstermek amacıyla oluşturulmuştur. Her zaman bereket enerjisinde kalmak için ihtiyaç duyacağınız etkili tekniklere kitapta yer alan QR kodlar sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Güncel Magazin