FIBRE CLINIX ile Saç Bakımınızı Kişiselleştirin, Yeni Yıla Göz Alıcı Saçlarla Girin…

Yeni yıla nasıl girerseniz, tüm yıl öyle geçer derler… Öyleyse siz de yeni yıla parlak, canlı ve göz alıcı saçlarla girin.FibreClinix’inrenklendirilmiş saçlar için geliştirdiği “Parlaklık Artırıcı” seri ileSchwarzkopf Professional farkını saçlarınızda hissedin. FibreClinix’in sofistike çözümleri ile saç bakımınızı kişiselleştirin, saçlarınızı hiç işlem görmemiş haline geri getirin, saçlarınızdaki dönüşümü keşfedin.

FibreClinix‘in içinde yer alan TripleBonding ve C21 Teknolojisi, yeni ultra konsantre booster ürünler ile birleştiğinde saç telini en doğal ve sağlıklı halindeki yapısına döndürüyor; saçın iç ve dış yapısını yenileyerek saçı 60 güne kadar koruyor*saçları 10 kata kadar güçlendiriyor**vesaçın gözenekliyapısını tamamen mühürlüyor.***Cilt bakımından ilham alan benzersiz bir teknoloji ile geliştirilen ve kişiye özel saç bakımı devrimini yaratan FibreClinix’inParlaklık Artırıcı serisi ile saçlarınız tüm yıla damga vurmaya hazır hale geliyor. Serinin renklendirilmiş saçlar için TripleBonding& C21 Teknolojisi ile AHA içeren formülü, uzun süreli renk sonuçları için renk canlılığını artırıyor.

Salon bakımının etkisini evde de sürdürün.

Seçkin kuaför salonlarından temin edebileceğiniz FibreClinix serileri ile profesyonel saç bakımınızı evde de sürdürebilirsiniz.

FibreClinixParlaklık Artırıcı Şampuan

Tüm renklendirilmiş saç tiplerini nazikçe temizliyor ve saçı bakım uygulamasına hazırlıyor. Renk canlılığını koruyor ve uzun süreli etki sağlıyor. FibreClinixParlaklık ArtırıcıŞampuan, saçlara pürüzsüz bir doku veriyor ve parlaklık katıyor. 

FibreClinixParlaklık ArtırıcıBakım Kremi

Renklendirilmiş saçların, rengini uzun süre korumasını sağlıyor. Saçı açarak taramayı kolaylaştırıyor ve saçı iyileştiriyor. Parlaklığı ve renk canlılığını koruyan FibreClinixParlaklık ArtırıcıBakım Kremi, aynı zamanda saç yüzeyini de pürüzsüzleştiriyor.

FibreClinixParlaklık Artırıcı Sprey Bakım Kremi

Renk solmasını, kaymasını ve canlılık kaybını önleyen FibreClinixParlaklık Artırıcı Sprey Bakım Kremi, saçları ısı hasarından da koruyor. Ürün, ayrıca taramayı kolaylaştırıyor ve renk canlılığını iyileştiriyor.

FibreClinixParlaklık ArtırıcıMaske

Saç yapısını güçlendiren ve saç rengini koruyan FibreClinixParlaklık Artırıcı Maske, uzun süre kalıcı renk sonuçları için renk canlılığını da artırıyor ve saçlardaki solmayı sıfıra yaklaştırıyor. Saçlara derinlemesine bakım sağlarken parlaklık da katıyor.

FibreClinixParlaklık Artırıcı Booster

AHA ile formüle edilmiş konsantre güçlendiriciFibreClinixParlaklık Artırıcı Booster,daha fazla canlılık ve parlaklık için renk pigmentini saçın içinde derinlemesine kilitlemeye yardımcı oluyor. Böylece renklendirilmiş saçların canlılığını artırıyor, saç gözenekliliğini tamamen sıkılaştırıyor. Saçlarda pürüzsüzlüğü, esnekliği ve parlaklığı artırıcı etki gösterirken %90’a varan renk koruma sağlıyor.

FibreClinixBooster’lar ile saç bakımınızı kişiselleştirin.

Saç bakımınızı FibreClinix’in ultra konsantre booster ürünleri ile kişiselleştirebilir ve saçlarınızın ihtiyaçlarına yönelik bakımı sağlayarak muhteşem görünen saçlara sahip olabilirsiniz.FibreClinix Güçlendirici Booster ilehasar görmüş ve aşırı işlem uygulanmış saçlarınızı güçlendirebilir, FibreClinix Nemlendirici Boosterile de kuru ve kırılgan saçlarınızı nemlendirebilirsiniz. Saçlarınıza dolgunluk katmak için ise FibreClinix Hacim Verici Booster’ı kullanabilirsiniz. Kalın, asi ya da kıvırcık saçları yatıştırmak ve elektriklenmeyi önlemek için de FibreClinix Yatıştırıcı Booster sizin yanınızda.

Schwarzkopf Professional

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir