Dekorasyonda Maksimum Estetik, Optimum Konfor: Thea Optima…

Elektrik anahtar ve priz sektörünün lider ismi Panasonic Life Solutions Türkiye,PanasonicThea’nın üstün teknolojisi ile şimdi ev ve ofislerde farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayabilen ve son derece şık bir seri sunuyor. TheaModüler’in tasarıma bakış açısı,TheaOptima serisinde modüler konseptle ve zengin renk seçenekleriyle bütünleşiyor.Seri, ince hatları ve yalın tasarımı ile de modern bir tarz yaratıyor.   

Dekorasyona farklı bir bakış açısı…

İtalyan tipi modüler tasarımıyla dikkat çeken TheaOptima, dekorasyonda detay gibi görünen küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratıyor. Tasarımda zarafet arayanların tercih ettiği TheaOptima serisi,kullanıldığı her alanda tasarım kalitesini ortaya koyuyor.

Modüler tasarımda modası geçmeyen renkler…

TheaOptima,kendine özgü çizgisiyle modüler uygulamalarda ağırlığını ortaya koyuyor. Dekorasyon bütünlüğüne hizmet eden ve tasarımları tamamlayan renkleriyle TheaOptima beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Çerçevelerde ve düğme/kapak seçeneklerinde antrasit, krem,dore, füme, metalik beyaz, opak beyaz ve siyah renk alternatiflerini sunuyor.

Farklı ihtiyaçlara, doğru çözümler…

TheaOptima, farklı anahtarlama modüllerini bir araya getirdiği tasarımında sunduğu konforla ayrıcalığını ortaya koyuyor. Rotatif ve vaviendimmer ürünleri, TV, uydu, network priz çözümleri, standart çarpma karşıtı korumalı modüler prizler ile 1M ve 2M anahtarseçenekleri kullanıcıları doğru çözümlerle buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir