Aleyna Tilki’nin Balmumu Figürü Madame Tussauds İstanbul’da Karantinada!

Genç pop yıldızıAleynaTilki’nin Twitter hesabından yaptığı COVID-19 testi ile ilgili açıklamasının ardından, dünyaca ünlü yıldızlara evsahipliği yapan Grand Pera Madame Tussauds İstanbul’da ki figürü de temsili olarak karantinaya alındı.

Taksim Grand Pera’da bulunan ve gerek yerli gerekse yabancı ziyaretçilerin büyük ilgiyle ziyaret ettiği Madame Tussauds İstanbul, genç pop yıldızı Aleyna Tilki’nin COVID-19 açıklaması sonrasında, özelliklegençziyaretçilerinyoğunilgigösterdiğiAleynaTilkifigürünütemsiliolarakkarantinayaaldı.

Tüm dünyadaki Madame Tussauds’larda Covid-19’a karşı alınan yoğun hijyen önlemleri kapsamında Madam Tussauds Berlin’de de, covid-19 önlemlerine dikkat çekmek için daha once dünyaca ünlü futbol yıldızı Cristiano Ronaldo vegeçmiş dönem ABD Başkanı Donal Trump figürleri de benzer şekilde karantinaya alınmıştı.

Karantinada ki Aleyna Tilki ile selfie…

Popular yıldızlara onlarca ünlünün interaktif konseptler içerisinde sergilendiği, İstiklal Caddesi’n deki Grand Pera Binası içerisinde ziyaretçilerini ağırlayan Madame Tussauds İstanbul’da; karantinadaki Aleyna Tilki’yle COVID-19 önlemlerine uygun şekilde selfie çekip, Shrek ile yumruk yumruğa pozverip, Spiderman ile çatılara tırmanmak; Murat Boz’la şarkı söylemek mümkün. Her kuşaktan sinema izleyicisinin kalbinde tahtkuran Adile Naşit, 7’den 77’ye milyonların sevgilisi Barış Manço, Zeki Müren, Müslüm Gürses gibi en sevilen ünlüler de Madame Tussauds İstanbul’da ziyaretçileri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir