Güven Kıraç’ın Oynadığı İstegelsin’in Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

Güven Kıraç’ın Oynadığı İstegelsin’in Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

Kullanıcılarına market fiyatıylaonline süpermarket deneyimi sunan istegelsin’inyeni reklam filmi yayınlandı. Ünlü oyuncu Güven Kıraç’ın yer aldığı reklam filminde, Kıraç “Bana geldiler” diyerek istegelsin’den market fiyatına alışveriş yaptığını anlatıyor. Belirli aralıklara yayımlanacak reklam filmlerinin devamında da Kıraç, taze sebze ve meyve de dâhilbinlerce çeşit ürüne istegelsin ile ulaşılabileceğini anlatacak.

Yeni nesil alışveriş deneyimi sunan online süpermarket istegelsin, ünlü sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Güven Kıraç’ın oynadığı yeni reklam filmini yayınladı. Kreatif çalışmalarını M.A.R.K.A.’nınyürüttüğü yeni reklam filminde, Güven Kıraç, “Bana geldiler” diyerek istegelsin’den sipariş verdiğini ve istediği ürünleri market fiyatıyla aldığını anlatıyor. Yönetmen koltuğunda Hulusi Derici ve Serdar Seki’nin oturduğu ve yapımını Kırmızı Beyaz Film’in üstlendiği reklam filminin devamı da gelecek. Güven Kıraç, istegelsin karakteriyle kampanyanın devamında da rol alacak.

Market fiyatına binlerce çeşit ürün 240’tan fazla tedarikçisi bulunan istegelsin’de meyve sebzeden temel gıdalara, teknolojiden tekstile, kırtasiye ve oyuncaktan anne bebek malzemelerine binlerce çeşit ürün bulunuyor. Ürünler kullanıcılara soğuk zincir bozulmadan ulaştırılıyor. istegelsin İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa’nın bazı bölgelerinde hizmet veriyor.Uçtan uca bir süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin, taze ve soğuk zincir ürünleri hariç, kargoyla taşınabilen binlerce ürünü ise market fiyatına kullanıcılarına kargo ile ulaştırıyor. Türkiye’nin 81 ilindeki kullanıcılar verdikleri siparişi kargo aracılığıyla teslim alabiliyor. istegelsin uygulaması AppStore, HuaweiStore ve Google Play’den indirilebiliyor.

Güncel Gündem