Elite World Sapanca’da Linet’in Muhteşem Sesi İle Yeni Yıl Keyfi

Elite World Sapanca’da Linet’in Muhteşem Sesi İle Yeni Yıl Keyfi

Elite_World_Sapanca

Ünlü şarkıcı Linet 31 Aralık gecesi Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta sahne alacak. Linet’in muhteşem şarkıları ile eğlenen Elite World Sapanca’nın misafirleri, gala yemeğinin lezzetli menüsü ile de 2022 yılına enfes bir başlangıç yapacaklar.

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Sapanca Convention&Wellness Resort, muhteşem yeni yıl programı ile misafirlerini karşılamaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı Linet’in sahne alacağı yılbaşı gecesinde, Linet’e Goup Musicbox eşlik edecek. Ayrıca DJ performans, Papion Orkestrası ve sürprizler de Elite World Sapanca’nın yılbaşı programında yer alıyor.

Elite World Sapanca’nın konukları Sapanca’nın muhteşem doğası eşliğinde hafızalardan silinmeyen bir yılbaşı gecesinin tadını çıkarırken,  gala gecesi içinusta şefler tarafından hazırlanan ziyafet menüsündeki yeni yıl meze tabağı, acılı ezme, haydari, humus, patlıcan salatası, arnavut ciğerinden oluşan çilingir serpme mezeler, kraker eşliğinde ithal peynirler aynası, ıspanaklı peynirli ravyoli, röşti patates, buharda mevsim sebzeleri, porçini mantar sos ile bonfile, berry sos eşliğinde çikolalı kestaneli musve limitsiz yerli alkollü, alkolsüz içeceklerden oluşan özel lezzetlerleunutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşayacaklar.

Ayrıca eğlenceli bir yılbaşı akşamının yanısıra 1 Ocak sabahı zengin brunch keyfi, şömine barda “Trio” Grubunun enfes müzik ziyafeti,akşamına The Papion Orkestra ile bar gecesi ile müzik dolu bir gün daha misafirlere sunuluyor.  Bunların da yanı sıra yeni yılı sağlıkla karşılamak için misafirler konaklamaları süresince Fit Life Spa & Wellness’ın yoga, pilates, spa, lagün gibi ruhlarını da dinlendirecek olan özel sağlıklı yaşam aktivitelerinden yararlanabilecekler. Ayrıca macera tutkunları adventure park aktivitelerini deneyimlerken, çocuklar Gymboree Kids Club’ın sihirbaz gösterisi, film saati, sosis balon atölyesi, interaktif yarışmalar, yüz boyama etkinliği, animasyon karakterler,  kareoke ve mini disco, yeni yıl partisigibi birbirinden eğlenceli aktiviteler ile doğanın içerisinde eğlenceli bir yeni yıl tatili geçirecek.

Rezervasyon: 0264 415 11 11 (12-13)

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort  Yılbaşı Programı:

31 Aralık 2021

  • Elite Restoran’da Çay Saati (16:00-17:00)
  • Şömine Bar’da “Trio” Grubu ile karşılama (17:00-18:00)
  • Elite Restoran’da Çocuk Büfesi (18:30-19:30)
  • Gmyboree Kid’s Club çocuk etkinlikleri (19:30 – 01:00)
Güncel Otel