Yeni Yıla Görkemli Bir Eğlence ile “Merhaba” Demek İsteyenlerin İlk Adresi…         Wyndham Grand İzmir Özdilek

Yeni Yıla Görkemli Bir Eğlence ile “Merhaba” Demek İsteyenlerin İlk Adresi… Wyndham Grand İzmir Özdilek

Yeni yılı sevdikleriyle birlikte karşılamak isteyenlerin ilk tercihi Wyndham Grand İzmir Özdilek, her yıl olduğu gibi bu yıl da konuklarına güzel bir yılbaşı eğlence programı hazırlamanın heyecanını yaşıyor.

Otelin Genel Müdürü Funda Çam “Otelimizin şık ambiyansına yakışır zenginlikteki menülerimiz, sınırsız yerli içecek ikramı ve birbirinden eğlenceli müzik programı alternatifleri ile yeni yıla hazırız. Yılbaşı programlarımızı tercih eden misafirlerimiz hem sunduğumuz seçkin lezzetlerin hem de kaliteli ve eğlenceli programların tadını çıkaracak, 2022 yılına muhteşem bir kutlama ile başlayacak” dedi. 

Yılbaşı gecesinde Konak Salonu’nda Deniz Kınay & Özge Özesmer ile Enjoy Orkestrası ile coşku doruğa ulaşacak. Oryantal performansı ile gece boyu devam edecek eğlence ile konuklara unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi yaşatılacak.

Carême Restaurant’ta ise canlı piyano müziği ve Asu Şebnem & Malik ikilisi misafirlere hafızalardan silinmeyecek bir yılbaşı kutlaması sunacak. Ayrıca Wyndham Grand İzmir Özdilek’in tüm salonlarında zengin yılbaşı gala menüsü ve limitsiz yerli içecek servisiyle kutlamalar sürecek.

Çocuklara özel yeni yıl partisi

Minik misafirler, açık büfe akşam yemeği ve limitsiz meşrubat servisinin sunulduğu gecede 2022’yi müzik ve dansla karşılayacak.

Wyndham Grand İzmir Özdilek’te ayrıcalıklı bir yılbaşı eğlencesi için sunulan alternatifli konaklama ve gala paketlerini kaçırmayın.

Yılbaşı programı rezervasyon: 0232 292 1336    info@wyndhamgrandizmir.com

www.wyndhamgrandizmir.com          

Güncel Otel