Nutella’nın İçi Dışı Mutluluk!

Mutluluğun Tadı Nutella®, İçi Dışı Mutluluk kampanyası ile herkese kendi özel kavanozunu hazırlama fırsatını sunuyor. 13 Kasım’a kadar devam edecek kampanya kapsamında isteyen herkes kavanoz kapaklarının altındaki kodlarla kazanılan puanları kullanarak kişiye özel Nutella etiketlerini hazırlayabiliyor.

Mutluluğun tadı Nutella®, “Nutella’mın kavanozu sadece bana özel ve benzersiz olsun” diyenler için İçi Dışı Mutluluk kampanyasını sunuyor. 1 Ekim-13 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen kampanya kapsamında Nutella sevenler, kişiye özel kavanoz etiketini oluşturabiliyor.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin öncelikle Nutella uygulaması veya www.nutella.com/tr/tr/xp/mutlulugapuan/ sayfası üzerinden üye olması gerekiyor. Ardından istediği arka planı ve mesajı seçerek 400 puan karşılığında bir adet Kişiselleştirilmiş Basılı Nutella Etiketi oluşturabiliyor. Oluşturulan etiket kargoyla istenilen adrese gönderiliyor. 100 puan karşılığında ise bir adet Kişiselleştirilmiş Basılabilir Etiket Görseli ve Dijital Ortamda Paylaşılabilir Etiketli Kavanoz Görseli kazanılabiliyor. Nutella severler, basılabilir etiketi isterse bastırıp kavanozuna yapıştırabiliyor, dijital etiketi ise sosyal platformlarda paylaşabiliyor. Nutella 400 g kavanozlu ürün kapakların altındaki kodlar 100 puan, Nutella 630 g ve 750 g kavanozlu ürün kapaklarının altındaki kodlar ise 200 puan kazandırıyor. Kullanıcılar dilerlerse, kampanyaya önceden biriktirdikleri puanlarla da katılım sağlayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pin It on Pinterest