Fenerbahçe Kulübü ile Pasha Group arasında yapılan “Futbol A Takımı 2. Şort Sponsorluğu”nun imza töreni gerçekleştirildi.

Fenerhabhçe Spor Kulubü Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan ve Pasha Group CEO’su Uğur Pirinççioğlu

Kulübümüz ile Pasha Group arasında yapılan “Futbol A Takımı 2. Şort Sponsorluğu” anlaşmasının imza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde yapıldı.
 
Pasha Group logosu yapılan bu iş birliği çerçevesinde Futbol A Takımımızın 2022-23 sezonunda oynayacağı Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarında giyeceği şortların sağ arka kısmında yer alacak.
 
Genel Sekreterimiz Burak Ç. Kızılhan ve Pasha Group CEO’su Uğur Pirinççioğlu’nun konuşmacı olarak yer aldığı törende Yönetim Kurulu Üyemiz Fethi Pekin ve Yönetim Kurulu ve Başkan Başdanışmanı Mümtaz Karakaya ile kulüp yetkilileri ve Pasha Group profesyonelleri de hazır bulundu.
 
Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan: Hedeflerimize ulaşmamızda yanımızda olacak Pasha Group Ailesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür ediyor; anlaşmamızın her iki taraf için de hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Pasha Group Ailesi’ne verdikleri destek için teşekkür etti. Sponsorluk anlaşmasının detayları ile ilgili de bilgi veren Kızılhan, şunları söyledi:
 
“Kıymetli katılımcılar, değerli basın mensupları, Pasha Group CEO’su Sevgili Uğur Pirinççioğlu, ekranları başında bizleri izleyen kıymetli taraftarlarımız, hepiniz hoş geldiniz.
 
‘Sahne Bizim’ diyerek başladığımız yeni sezondaki mücadelemize destek olarak yeni bir iş ortağımız daha aramıza katılıyor. Hepinizin bildiği üzere bu sene Türkiye Futbol Federasyonu’nun talimatnamesinde formamızın şortuna 2. bir sponsor alınabileceği yönünde bir madde eklendi. Bu talimat değişikliği ile birlikte Pasha Group, 2022-2023 sezonu boyunca Futbol A Takımımızın 2. şort sponsoru olarak ailemize katıldı.
 
Pasha Group logosu, futbol takımımızın 2022-23 sezonunda oynayacağı Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarında giyeceği şortların sağ arka kısmında yer alacak.
Her yerde hep söylediğimiz gibi bu sene, Cumhuriyetimizin 100. yılında şampiyonluk için Teknik Direktörümüz Jorge Jesus yönetiminde takımımız inanmış ve kenetlenmiş bir durumda. Bu sene hedeflediğimiz her alanda başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum. Bu hedeflerimize ulaşmamızda yanımızda olacak Pasha Group Ailesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür ediyor; anlaşmamızın her iki taraf için de hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Ailemize hoş geldiniz.”
 
Pasha Group Ceo’su Uğur Pirinççioğlu: Pasha Group olarak Fenerbahçe’yle iş birliği yapmaktan gurur ve onur duyuyoruz
 
Pasha Group Ceo’su Uğur Pirinççioğlu ise “Fenerbahçe Spor Kulübü tarihi ve başarılarıyla en çok taraftara sahip olan kulüplerimizden biridir. Günümüzde futbol ve marka iş birlikleri her geçen gün artmakta ve bununla beraber futbol kulüplerinin markalarla iş birliğinde taraftarlarının da desteğiyle başarıyı yakalamadığını ve ülke spor gelişimine önemli katkı sağladığını düşünüyoruz. Biz de bu anlamda Pasha Group olarak Fenerbahçe’yle iş birliği yapmaktan gurur ve onur duyuyoruz.
 
Pasha Group; turizm, eğlence, eğitim, enerji ve sağlık sektörlerinde lider konumda bir firmadır. Aynı zamanda yüksek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ilke haline getirmiş olan Pasha Group kurulduğu günden itibaren marka farkındalığını ve bilinirliğini daha geniş kitlelere ulaştırabilmeyi kendisine amaç edinmiştir. Bu bağlamda Fenerbahçe Spor Kulübü ile yapmış olduğumuz bu anlaşmanın her iki taraf için de faydalı olacağını düşünüyoruz.
 
Grubumuzun Fenerbahçe Spor Kulübü’yle ortak bir özelliği var; her zaman ilklere imza atmıştır.  Şu an Pasha Group olarak Türkiye’de bir spor kulübüne sponsor olan ilk Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kökenli firmayız. Bunun da onur ve gururunu yaşıyoruz. Umarım Fenerbahçe’ye daha da katkısı olur.
 
Cumhuriyetimizin 100’üncü kuruluş yıldönümünü kutlamaktayız. Türkiye Süper Lig’i 2022-2023 sezonunda ve her zaman olduğu gibi tüm branşlarda lider olmayı amaç edinmiş Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yanında olmak, Pasha Ailesi olarak bizim için de ayrı bir mutluluk vesilesidir. Ayrıca ailemiz bu birlikteliğin sorumluluğu ve bilincinde olarak ebedi cumhuriyetimizin ilerleyen yıllarında da birlikteliğimizi uzun yıllar sürdürme niyet ve arzusundadır. Bu bağlamda şampiyonluk yolunda Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yanında olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğumuzu belirtir, Fenerbahçe Camiasına 2022-2023 sezonunda başarılar dileriz.” şeklinde konuştu.
 
Konuşmaların ardından imzalar atıldı ve basın mensuplarının soruları yanıtlandı. İmza töreni fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pin It on Pinterest