Serpil Kerse Tekkeşin
ICF Yaşam & Şema Koç/ TDM bilinçaltı Dönüşüm Master Uygulayıcı & Eğitmen
Web: www.qrskocluk.com
Instagram: @qrs_kocluk_danismanlik

Merhaba, Kendinizi Kısaca Tanıtır mısınız?
Merhaba,
Serpil Kerse Tekkeşin ,1982 yılında İstanbul’da doğdum. Beykent Üniversitesi Yüksek Lisans Mezunuyum ve şuan İstanbul Üniversitesinde sosyoloji okuyorum. Eğitim ve Gelişim sorumlusu olarak çalışmaktayım. Evliyim ve 4,5 yaşında bir kızım var. ICF Yaşam & Şema Koç, Points Of You Explorer, Titreşimlerle Dönüşüm Metodu Bilinçaltı Dönüşüm Master Uygulayıcı & Eğitmeniyim. Bunlar dışında, Numeroloji, Human Design, Quantum Alan Terapi, Qi Gong uygulayıcılığı, Batı Astrolojisi , Çin Astrolojisi & Feng Shui, Kristaller ve Enerji terapisi , NLP , Bioenerji uzmanlık alanlarım var. Cem Şen- Kalp Yolu Eğitim sistemi öğrencisiyim ve aynı zamanda Manyetizma, Okültizm & Ezoterizm alanında eğitimlerime devam etmekteyim. Koçluk ve Bilinçaltı Dönüşüm alanında ve uzmanı olduğum diğer alanlarda, İnsanların sıkıntı, endişe ve stres yaratan sorunlarla başa çıkmalarına, kendi yaradılışlarını keşfetmelerine ve iç potansiyellerini ortaya çıkararak kişisel hedeflerini belirlemelerine ve kolaylıkla ulaşmalarına yardımcı olmak konusunda danışmanlık veriyorum. Ayrıca bilinçaltı tüm engellerini aşmalarında destek oluyorum ve aynı zamanda eğitimler veriyorum.

Yaşam koçluğu ve Bilinçaltı Dönüşüm hakkında bizi bilgilendirir misiniz?
Yaşam Koçu ICF ‘inde belirlediği gibi ; Bireylerin, kurumların veya takımların yaşadığı karmaşık ve belirsiz durumlarda hem özel , hem sosyal, hem de iş hayatlarında kendi iç potansiyellerini ortaya çıkarmasını sağlayan veya var olanı en üst seviyeye çıkarmak için ilham veren, düşünmeye sevk eden ve yaratıcı yolu aydınlatan bir profesyoneldir. Her danışan kendi hayatında uzmandır. Profesyonel bir Yaşam Koçu , bu uzmanlık alanını danışanın ortaya çıkarmasını ve görmesini sağlar. Bir Yaşam Koçu kişilerin yaratıcı gücünün var olduğunu ve bunu ortaya çıkaracak becerinin ve gücün sınırsız olduğuna inanırlar. Böylece kişiyi istediği hedefe ve sonuca yaklaştırmak onu keskinleştirmek onun önündeki engelleri görmesi ve kaldırması konusundaki potansiyelini ortaya çıkarmak için kendi sorumluluğunu almasını sağlar. Bu alanda kişi daha derin düşünmeye ve çözüm bulmaya açık hale gelir. Bir yaşam koçu da bu yolculukta kişiye ışık olur ve takipçi olur. Bilinçaltı Dönüşümden bahsedecek olursak da ben koçluk ve bilinçaltı dönüşümü birbirine entegre kullanan bir danışman olarak kişilerin zorlandıkları bir türlü dönüştüremedikleri durumlarda bilinçaltlarında yer alan kendi deneyimleri veya geçmişten, genetikten, geçmiş yaşamlarından veya atalarından getirdikleri hafızada yer alan kendilerine ait olmayan pek çok deneyimi düzelterek ve onlara keşfettirerek koçlukla beraber hayatlarındaki pek çok alanda (bu eş, çocuklar, aile bireyleri, iş, para, sağlık, partner, ilişki yaşam alanları olabilir…) var olan işlerine yaramayan ve kişiye engel olan tüm kodların dönüştürülerek yeni bir yaşam standardı oluşturmalarını ve hayatlarının bilinçli
yaratıcısı olmalarını sağlıyorum ve aynı zamanda tekniklerimi öğretiyorum. Metod olarak bilinçaltı dönüşümde Titreşimlerle Dönüşüm Metodunu kullanarak ilerliyorum.

Titreşimlerle Dönüşü Metodu nedir?
Titreşimlerle Dönüşüm metodu 5000 yıllık Çin öğretileri, Çin metafiziği , Anatomi ve Bilim dallarıyla harmanlanmış, temel prensip olarak 5 element teorisi ile çalışılan bir bilinçaltı dönüşüm ve yaşam alanlarını şifalandırma yöntemi. Bu yöntemin kurucusu Sevgili Inna Goloviznina 2016 yılında metodu keşfederek kendisi ve çalışma grubunda faydasını deneyimledikten sonra 2017 yılında eğitimlerine başlamıştır. Metod hayatımızdaki ve ilinçaltımızdaki bizi kısıtlayan tüm inançları dönüştüren, yaşadığımız olumsuz deneyimlerden bizi arındıran ve yaşam alanlarımızı ve hayatımızı yeni baştan yaratmamızı ve en önemlisi hayatımızın nasıl yaratıcısı olabiliriz bunu keşfetmemizi ve deneyimlememizi sağlayan yeni dünya enerjisine uyumlu hızlı sonuç veren bir metod. Üstelik uygulaması pratik ve herhangi bir uzun ritüele günlerce çalışmaya ihtiyaç duymadan yapacağınız çalışmalarla alacağınız sonuçları gördükçe metodun hızı ve dönüşümün keyfi inanılmaz oluyor. Bu doğal ve güvenli yöntem ile tek seferde binlerce inancınızı dönüştürüp yeni deneyimler elde etmeye hazır hale gelebildiğiniz bir dönüşüm metodolojisi.

Kişiler en çok hangi nedenlerle size başvuruyor?
Aslında bununla ilgili bir ayrım yapamam. Pek çok konuda geliyorlar ve hatta çalışmaya başladığımızda aslında konunun çok derinlerde bambaşka bir deneyim kaynaklı olduğunu bulabiliyor ve çözümleyebiliyoruz. Ama şunu söyleyebilirim ki genel itibariyle danışanlarım hayat amaçlarını, aslında neden burada olduklarını ve içsel yeteneklerinin ne olduğunu keşfetme ve bu doğrultuda ilerlemek üzerine bana ulaşıyorlar. Bu da benim için çok sevindirici bir sonuç çünkü böylece kendi yaşam amacımı da gerçekleştirmiş ve insanların mutlu bir şekilde hayatlarına devam etmelerini sağlıyorum. Bunun dışında para, iş, ilişki, bilinç atında yatan ve sağlık problemi olarak gün yüzüne çıkmış pek çok konu çıkıyor karşıma çoğu kez.

Danışanlarınız size neden bu kadar güveniyorlar?
Bunu aslında danışanlarıma sormak daha doğru ama benim içsel olarak hissettiğim şey en başta samimiyetle ve ön yargısız olarak kendilerine yaklaşmam diye düşünüyorum. Çünkü her deneyim kötü iyi farketmez ön yargısız yaklaşıldığında asıl sonuç alıyorsunuz. İnsanlar size çok zor bir durumdayken ulaşıyor çoğu kez, kendi önlerindeki yolu göremez haldeyken temas ediyorsunuz ve o anda o karanlığın içinden onlara uzanacak yargısız ,samimi, güler yüzlü, şefkatli birine ihtiyaçları var. Çünkü sorunun çözümlenmesi için size açık, rahat ve net olmaları gerekiyor ki siz de asıl sorunu net bir şekilde keşfedebilin. Aslında bu tip dirençli durumlarla da çok karşılaşıyorum fakat ben biraz burada danışana özel olarak rahat bir alan
bırakıyorum ve bu dirençlerine de çok derin çalışıyorum. Özetle samimi, açık, konforlu, önyargısız yaklaştığımı ve onları çözümsüz bırakmayacağımız hissettiriyorum diyebilirim.

Hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz nedir?
Öncelikli olarak uzmanlığımı daha da ileri taşımak konusunda pek çok kendi adıma planlarım var. Ama hayalimi soracak olursanız özellikle hem insanların kendilerine ve yeteneklerine zaman ayırabilecekleri aynı zamanda sorunlarına çözüm bulabilecekleri, hem bedensel, hem zihinsel hem de ruhsal olarak kendilerini iyileştirebilecekleri pek çok teknikle buluştukları ve aynı zamanda isterlerse bunları öğrenebilecekleri konusunda uzman pek çok kişi ile buluşabilecekleri ve güzel bir merkez oluşturma hayalim var. Tabi ki detayları bende saklı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.