Dönüşüm İçeriden Başlar

Selhan Sarıkaya
Kuantum Yaşam Koçu
Instagram: @hissetolsun

Selhan Hanım ilk olarak okurlarımıza kendinizi tanıtır mısınız?
Herkese merhabalar, yaklaşık 7 yıldır kişisel gelişim, spiritüel alanlar ile ilgilenmekteyim ve 3 yıldır da profesyonel olarak ihtiyaç duyan bireylere kişisel gelişim alanında destek sağlamaktayım. Kişisel gelişim alanında; Kuantum Drama Uygulayıcılık eğitimi, Kuantum Master eğitimi, Access Bars uygulayıcılığı, GMA uyumlaması, Shamballa Çok Boyutlu Şifa sistemi uyumlaması gibi pek çok eğitimler ve seminerlere katılım gösterdim fakat Kuantum Master eğitiminin yeri benim için bambaşkadır. İnsanlara bir parça bile destek olabilmenin verdiği duygu muhteşem. Benim hikayem kendimi iyileştirme isteği ile bu alanda başladı. İnsanların hayatlarına dokundukça, dönüşümlerine şahit oldukça olmak istediğim asıl yerin bu alan olduğuna karar verdim. Çalışmalarımın içeriğinde kişilerdeki; yalnızlık, ait hissedememe, yetersizlik, değersizlik, suçluluk, öfke gibi uzaklaşmak istedikleri duygulardan, acı yaşanmışlıkların etkilerinden, söyleyemediklerinden ve buna bağlı oluşan travmalardan, hastalıkların duygusal nedenlerinden ve aklınıza gelebilecek kurtulmak istenilen birçok olumsuz durumlardan özgürleştirmek için çalışmalar yapmaktayım. Duygusal özgürlüğe kavuştuğunuzda istediğiniz deneyimleri yaşamak için olanağa da sahip oluyorsunuz.

Kuantum Düşünce Tekniği nedir?
Kuantum sonsuz olasılıklar dünyasıdır. Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel davranış kalıplarını kurgulayarak kişiye sözel ve imgesel oluşumlar yüklenir. Her şey enerjinin bir formudur ve bu enerjilerin yaydığı frekans sadece benzer enerjiler ile buluşabilir. Bizim enerji frekansımızı duygularımız belirler. Farkında olduğumuz ya da olmadığımız duygularımız, bizim frekansımıza uygun olayları, karşılaşmaları ve durumları yaratır. Duygularımızı şekillendiren ise düşüncelerimizdir. Duygu ve inanç ilk olarak bir düşünce ile başlar; bir tohum gibi sonrasında gelişir, pekişir ve duygulara dönüşür. Bize hizmet etmeyen düşüncelerimizin bırakılması zorunluluğu bundandır. Kuantum Düşünce, sağlıklı ve güçlü bir beden için de uygun bir zemin hazırlar. Temel enerjisi sevgidir. Kendini koşulsuz sevebilen kişi, tüm yaşamını mutlu ve her açıdan bolluk içinde geçirir. Kısacası Kuantum Düşünce Tekniği
bireysel çalışmaları; pozitif yönde ve kökten bir değişim ile kişilerin hayatlarının kontrolünü almasını sağlar. Artık yaşamınızı bu haliyle
yaşamaktan, ilişki çatışmalarından, parasal sıkıntılardan, tutkularınızı hayata geçirememekten bıktıysanız, kuantum düşünce size algılarınızı değiştirme ve dolayısıyla yaşamınızı değiştirme yolunda hizmet sunabilir.

Herkes Kuantum Yaşam Koçu olabilir mi?
İnsanlara katkı olmaktan mutluluk duyan, yaşam amacının insanlara fayda sağlamak olduğunu fark eden herkes Kuantum Yaşam Koçu olabilir. Sabırla ve özenle bu işi sahiplenmek gerekir; bunun nedeni ise aslına bakarsanız çok hassas bir iş ve insanlara yapılacak yanlış bir uygulama ile hayatlarında büyük enkazlara da neden olabilirsiniz. Her iş severek yapılmalıdır, ancak o zaman mutluluk verici sonuçlar alabiliriz. Daima kalbinizi dinleyin, en doğru yanıtlar oradadır.

Seanslarınız nasıl gerçekleşiyor, nasıl geri dönüşler alıyorsunuz?
Çalışmalarım online olarak kişinin ihtiyacına yönelik teknikler ile gerçekleşiyor. Kuantum Düşünce Tekniği çalışmalarında çeşitli yöntemlerle kişiye bilinçaltı okuması yapılıyor. Okuma sırasında çıkan negatif duygular ve yaşanmışlıklar an’da şifalandırılıyor. Kuantum’da çok hızlı ve çok güzel geri dönüşler alıyoruz, hemen hemen her konuda da çalışma yapılabiliyor. Konu özelinde çalışma yapılıyor fakat o konunun tetiklediği başka bir problem de düzelebiliyor. Kendi sınırlarınızı kendiniz belirleyin bu hayat sizin sorumluluğu elinize alın ve her zaman akışa güvenin. Değişimden korkmadan, konfor alanınızdan çıkın, yeniliklere açık olun. Her zaman aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemek doğru değil. Her zaman aynı yolu denediyseniz ve sonuç değişmiyorsa yolunuzu değiştirmenin vakti gelmiş demektir.

Son olarak ModdaTurkey okuyucularınıza mesajınız nedir?
Dönüşüm içeriden başlar, hayatınızda memnun olmadığınız şeyler varsa ve artık bir şeylerin değişmesinin vakti geldiğini düşünüyorsanız önce kendinizden başlamalısınız. Siz değişirseniz dünyanız da değişir. Her şey bir enerji, sizin değişen enerjiniz etrafınızdaki insanlara da
yansıyor. ‘Ben yapamam, başaramam, imkanım yok’ gibi olumsuz telkinlerin altına sığınmak yerine kendinizi motive edecek şekilde hareket ederseniz her şeyi başarabilirsiniz. Hatırlayın, biri yaptıysa siz de yapabilirsiniz! Olumlu cümle kalıplarını hayatınıza dahil edin, istemediklerinize değil istediklerinize odaklanın. İstediklerinizi hayatınıza ancak hissettiğinizde dahil edebilirsiniz. Sınırlayıcı, engelleyici düşünce kalıplarınızı fark ederek bunların yerine güçlendirici inançlarınızı koyduğunuzda hayatınız bu yeni inançlarınız doğrultusunda değişmeye başlayacaktır. Sizin için en uygun kişi ve en uygun imkan, en uygun zamanda karşınıza çıkacaktır. Yapmanız gereken şey uzanıp onu almaktır.

Hayatın tümü neşeyle, keyifle, ihtişamla gelsin istiyorsanız adım atın, daima desteğe açığım.

Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.