Kahvemizi Çekirdekten Yetiştirip Bu Günlere Getirdik 

Çekirdekten yetiştirip fincana gelene kadar her aşamasında en nitelikli kahveye ulaşmak için çalışan ROMM COFFEE ile kahveye bakış açınızı değiştireceksiniz.

Yetiştirildiği ve ana vatanı sayılan bölgelerde bile aynı çekirdekten farklı tatlar alınabilen bir bitki olan kahve; yetiştirilme biçimi, civarındaki bitkiler, kavrulma ve demlenme yöntemlerine göre de bambaşka lezzetlere bürünebiliyor.

Romm Coffee, farklı bölgelerin farklı çekirdeklerini en uygun yöntemle, gerçek tatlarını ortaya çıkaracak şekilde kavurarak fincanlarımıza taşıyor.

Yetiştirildiği bölgenin doğal aromalarını koruyarak kavrulan çekirdek kahveler, içmeden hemen önce öğütüldüğünde gerçek tatlarını ortaya çıkarıyor. Bu aromaların yoğunluğu da sizin demleme yönteminize göre çeşitlilik gösterebiliyor.

Gerçek kahve severlerin ve tiryakilerinin ayırt edebildiği aromalara ve nitelikli kahvelere saygıyla yaklaşan Romm Coffee, verdiği “Ev Baristaları Eğitimi” ile kahve serüvenini en başından öğretmeyi ve her yudumun tadını çıkararak sizin de saygı duymanızı hedefliyor.

Kahve işletmelerine danışmanlık da veren Romm Coffee eğitimleri hakkında detaylı bilgiyi instagram sayfasında takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.